AKKÖPRÜ  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

AKKÖPRÜ Mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine AKKÖPRÜ Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar la yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

AKKÖPRÜ Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama AKKÖPRÜ, AKKÖPRÜ Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği AKKÖPRÜ, AKKÖPRÜ de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama AKKÖPRÜ de, AKKÖPRÜ de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği AKKÖPRÜ de, AKKÖPRÜ STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AKKÖPRÜ, AKKÖPRÜ STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AKKÖPRÜ, AKKÖPRÜDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AKKÖPRÜDE, AKKÖPRÜDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AKKÖPRÜ DE, AKKÖPRÜ Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama AKKÖPRÜ, AKKÖPRÜ Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği AKKÖPRÜ, AKKÖPRÜ de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama AKKÖPRÜ de, AKKÖPRÜ de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği AKKÖPRÜ de, AKKÖPRÜ ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AKKÖPRÜ, AKKÖPRÜ ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AKKÖPRÜ, AKKÖPRÜ DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AKKÖPRÜ DE, AKKÖPRÜ DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AKKÖPRÜ DE gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328538Toplam Ziyaretçi:
  • 41Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: