Ankara Halı Yıkama

AŞIKPAŞA YORGAN VE BATTANİYE YIKAM :

Servis ağamıza Aşıkpaşa semtindeki mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun ilgi ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi yılda en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler. 

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Aşıkpaşa Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Aşıkpaşa, Aşıkpaşa de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Aşıkpaşa de, AŞIKPAŞA YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AŞIKPAŞA, AŞIKPAŞA DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AŞIKPAŞA DE, Aşıkpaşa battaniye yıkama, battaniye yıkama Aşıkpaşa, Aşıkpaşa battaniye temizliği, battaniye temizliği Aşıkpaşa, Aşıkpaşa yorgan temizliği, yorgan temizliği Aşıkpaşa, Aşıkpaşa de battaniye yıkama, Aşıkpaşa da battaniye temizliği, Aşıkpaşa de yorgan yıkama, Aşıkpaşa de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328528Toplam Ziyaretçi:
  • 31Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: