çankaya_yorgan_yikamaçankaya_battaniye_yikamaçankaya_yorgan_yikama_makinasi 

ÇANKAYA YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Çankaya ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Çankaya Yorgan yıkama, Çankaya Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Çankaya, Yorgan yıkama Çankaya, Çankaya da Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Çankaya da, ÇANKAYA YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ÇANKAYA, ÇANKAYA DA YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ÇANKAYA DA yazarak bulabilirsiniz. Çankaya battaniye yıkama, battaniye yıkama Çankaya, Çankaya battaniye temizliği, battaniye temizliği Çankaya, Çankaya yorgan yıkama, yorgan yıkama Çankaya, Çankaya yorgan temizliği, yorgan temizliği Çankaya, Çankaya da battaniye yıkama, Çankaya da battaniye temizliği, Çankaya da yorgan yıkama, Çankaya da yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328538Toplam Ziyaretçi:
  • 41Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: