FERİDUN ÇELİK YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Feridun Çelik mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Feridun Çelik Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Feridun Çelik, Feridun Çelik de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Feridun Çelik de, CENGİZHAN YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA CENGİZHAN, CENGİZHAN DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA CENGİZHAN DE, Feridun Çelik battaniye yıkama, battaniye yıkama Feridun Çelik, Feridun Çelik battaniye temizliği, battaniye temizliği Feridun Çelik, Feridun Çelik yorgan temizliği, yorgan temizliği Feridun Çelik, Feridun Çelik de battaniye yıkama, Feridun Çelik da battaniye temizliği, Feridun Çelik de yorgan yıkama, Feridun Çelik de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328523Toplam Ziyaretçi:
  • 26Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 1Şu anda online: