dikmen_yorgan_yikamadikmen_battaniye_yikama

dikmen_yorgan_yikama_makinasi

DİKMEN YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Dikmen mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Dikmen Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Dikmen, Dikmen de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Dikmen de, DİKMEN YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA DİKMEN, DİKMEN DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA DİKMEN DE, Dikmen battaniye yıkama, battaniye yıkama Dikmen, Dikmen battaniye temizliği, battaniye temizliği Dikmen, Dikmen yorgan temizliği, yorgan temizliği Dikmen, Dikmen de battaniye yıkama, Dikmen da battaniye temizliği, Dikmen de yorgan yıkama, Dikmen de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328428Toplam Ziyaretçi:
  • 26Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 39Dün Ziyaret Sayısı:
  • 1Şu anda online: