ALTIAĞAÇ YORGAN VE BATTANİYE YIKAM :

Servis ağamıza Altıağaç semtindeki mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun ilgi ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi yılda en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler. 

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Altıağaç Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Altıağaç, Altıağaç de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Altıağaç de, ALTIAĞAÇ YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ALTIAĞAÇ, ALTIAĞAÇ DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ALTIAĞAÇ DE, Altıağaç battaniye yıkama, battaniye yıkama Altıağaç, Altıağaç battaniye temizliği, battaniye temizliği Altıağaç, Altıağaç yorgan temizliği, yorgan temizliği Altıağaç, Altıağaç de battaniye yıkama, Altıağaç da battaniye temizliği, Altıağaç de yorgan yıkama, Altıağaç de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 303711Toplam Ziyaretçi:
  • 181Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 204Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: