pursaklar_yorgan_yikama1pursaklar_battaniye_yikama1pursaklar_yorgan_yikama_makinasi1

PURSAKLAR YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Pursaklar ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız. Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli… Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Pursaklar Yorgan yıkama, Pursaklar Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Pursaklar, Yorgan yıkama Pursaklar, Pursaklar da Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Pursaklar da, PURSAKLAR YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA PURSAKLAR, PURSAKLAR DA YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA PURSAKLAR DA yazarak bulabilirsiniz. Pursaklar battaniye yıkama, battaniye yıkama Pursaklar, Pursaklar battaniye temizliği, battaniye temizliği Pursaklar, Pursaklar yorgan yıkama, yorgan yıkama Pursaklar, Pursaklar yorgan temizliği, yorgan temizliği Pursaklar, Pursaklar da battaniye yıkama, Pursaklar da battaniye temizliği, Pursaklar da yorgan yıkama, Pursaklar da yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328545Toplam Ziyaretçi:
  • 48Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: