keçiören_yorgan_yikamakeçiören_battaniye_yikamakeçiören_yorgan_yikama_makinasi

 

KEÇİÖREN YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Keçiören ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinalarında tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Keçiören Yorgan yıkama, Keçiören Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Keçiören, Yorgan yıkama Keçiören, Keçiören de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Keçiören de, KEÇİÖREN YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA KEÇİÖREN, KEÇİÖREN DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA KEÇİÖREN DE yazarak bulabilirsiniz. Keçiören battaniye yıkama, battaniye yıkama Keçiören, Keçiören battaniye temizliği, battaniye temizliği Keçiören, Keçiören yorgan yıkama, yorgan yıkama Keçiören, Keçiören yorgan temizliği, yorgan temizliği Keçiören, Keçiören da battaniye yıkama, Keçiören de battaniye temizliği, Keçiören de yorgan yıkama, Keçiören de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328528Toplam Ziyaretçi:
  • 31Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: