ilkyerleşim_hali_yikama_makinasi

ilkyerleşim_halı_yıkama_servisi

İlkyerleşim Halı Yıkama :

Ankara Halı Yıkama olarak İlkyerleşim mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda servis ağamıza İlkyerleşim halı yıkama servisini   de eklemiş bulunmaktayız.  İlkyerleşim   Halı Yıkama fabrikasıyla birlikte İlkyerleşim Koltuk Yıkama, İlkyerleşim   Yorgan Yıkama ve İlkyerleşim Battaniye Yıkama hizmetlerinde aynı   vermekteyiz. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya   Halı Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir. Daha fazla   bilgi edinmek isteyen müşterilerimizin bizimle irtibata geçmesi yeterlidir.  

Halı Yıkma   İşlemlerimiz:

Bizi aradığınız gün içerisinde halılarınızı alıyoruz. Halılarınızı   aldığımız andan itibaren garanti kapsamındadır. Halılarınız önce   merkez ofisimize geldikten sonra bilgisayara fiş numarasıyla birlikte kayıt   edilir ve adet kontrolü yapılır. Her akşam merkez ofisimizde birikmiş   halılarımızı fabrikamıza yollanılır. Ertesi gün halılar özelliklerine göre   ayrılır ve yıkamaya alınır. Halılar bol suyla ıslatılır ardından özel   antibakteriyel şampuanlarımız halıların her tarafına bolca dökülür. Halı yıkama   makinası yikama işlemine başlar. Her halı yaklaşık 5 dakika boyunca yıkama   makinalarıyla yıkanır. Yıkama bittikten sonra yıkanan halı alınır ve sıkma   makinasına konularak sıkma işlemi gerçekleştirilir. Sıkmadan çıkarılan halı   kontrol edilir eğer leke veya yıkamadan kontrol elemanı memnun değil ise   tekrar yıkatılır. İyi ise tamamen kuruması için askıya asılır. Kurumuş olan   halılar servisimizle yine merkez ofise gelir ve burada tekrar kontrol   edildikten sonra parfümlenip poşetlenir ve müşterimize yollanır. Bütün bu   işlemlerimiz yaklaşık hava şartlarına göre 3-5 işgünü sürmektedir.

Servislerimiz ücretsizdir! Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

İlkyerleşim halı yıkama, İlkyerleşim halı yıkama, halı yıkama İlkyerleşim, halı yıkama İlkyerleşim, İlkyerleşimde halı yıkama, halı yıkama İlkyerleşimde, İLKYERLEŞİM HALI YIKAMA, HALI YIKAMA İLKYERLEŞİM, İLKYERLEŞİMDE HALI YIKAMA, olarak bulabilirsiniz.

 

  • 328429Toplam Ziyaretçi:
  • 27Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 39Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: