Ankara Halı Yıkama

AYVALI  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Ayvalı Mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Ayvalı Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar la yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Ayvalı Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Ayvalı, Ayvalı Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Ayvalı, Ayvalı de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Ayvalı de, Ayvalı de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Ayvalı de, Ayvalı STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AYVALI, AYVALI STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AYVALI, AYVALI DE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AYVALI DE, AYVALI DE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AYVALI DE, Ayvalı Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Ayvalı, Ayvalı Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Ayvalı, Ayvalı de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Ayvalı de, Ayvalı de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Ayvalı de, AYVALI ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AYVALI, AYVALI ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AYVALI, AYVALI DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AYVALI DE, AYVALI  DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AYVALI DE gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328524Toplam Ziyaretçi:
  • 27Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 2Şu anda online: