AKTAŞ YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA :

Servis ağmıza Aktaş semtindeki mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun ilgi ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler. 

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Aktaş Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Aktaş, Aktaş de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Aktaş de, AKTAŞ YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AKTAŞ, AKTAŞ DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AKTAŞ DE, Aktaş battaniye yıkama, battaniye yıkama Aktaş, Aktaş battaniye temizliği, battaniye temizliği Aktaş, Aktaş yorgan temizliği, yorgan temizliği Aktaş, Aktaş de battaniye yıkama, Aktaş da battaniye temizliği, Aktaş de yorgan yıkama, Aktaş de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 328528Toplam Ziyaretçi:
  • 31Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: