akdere_yorgan_yikama_makinasi (2)

akdere_yorgan_yikama_makinasi (1)

akdere_yorgan_yikama

akdere_battaniye_yikama

AKDERE YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Akdere mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun talep doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama servisini de eklenmiştir.  Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama hizmetlerini vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama ve Battaniye garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar, yün cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 1 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Not :    İşletmemiz bir ay içinde geri alınmayan halı (eşya)‘lardan mesuliyet kabul etmez. Halıların (eşyanın) kendisinden dolayı meydana gelebilecek hasar veya zararlarda işletmemiz sorumlu değildir. Teslim tarihinden 3 gün sonra yapılacak şikayetlerde herhangi bir işlem yapılmaz ve kabul edilmez. Elde olmayan sebeplerde eşyalara gelebilecek zararların hizmet bedelinin on katından fazla olamaz. Bu fiş ile müşterilerimiz ve işletmemiz yukarıda belirtilen hususları kabul etmiş olurlar.

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Akdere Yorgan yıkama, Akdere Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Akdere, Yorgan yıkama Akdere, Akdere de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Akdere de, AKDERE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AKDERE, AKDERE DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AKDERE DE yazarak bulabilirsiniz. Akdere battaniye yıkama, battaniye yıkama Akdere, Akdere battaniye temizliği, battaniye temizliği Akdere, Akdere yorgan yıkama, yorgan yıkama Akdere, Akdere yorgan temizliği, yorgan temizliği Akdere, Akdere de battaniye yıkama, Akdere de battaniye temizliği, Akdere de yorgan yıkama, Akdere de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

 

  • 328528Toplam Ziyaretçi:
  • 31Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: