yakacık_koltuk_yikama yakacık_koltuk_yikama_once yakacık_koltuk_yikama_sonra

YAKACIK KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Yakacık ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Yakacık Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Yakacık Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Yakacık koltuk yıkama, koltuk yıkama Yakacık, Yakacık koltuk temizliği, koltuk temizliği Yakacık, Yakacık da koltuk yıkama, koltuk yıkama Yakacık da, Yakacık da koltuk temizliği, koltuk temizliği Yakacık da, YAKACIK KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA YAKACIK, YAKACIK KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ YAKACIK, YAKACIKDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA YAKACIKDA, YAKACIKDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ YAKACIK DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 117577Toplam Ziyaretçi:
  • 112Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 268Dün Ziyaret Sayısı:
  • 1Şu anda online: