kavacık_koltuk_yikama kavacık_koltuk_yikama_once kavacık_koltuk_yikama_sonra

KAVACIK KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Kavacık ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Kavacık Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Kavacık Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Kavacık koltuk yıkama, koltuk yıkama Kavacık, Kavacık koltuk temizliği, koltuk temizliği Kavacık, Kavacık da koltuk yıkama, koltuk yıkama Kavacık da, Kavacık da koltuk temizliği, koltuk temizliği Kavacık da, KAVACIK KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA KAVACIK, KAVACIK KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ KAVACIK, KAVACIKDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA KAVACIKDA, KAVACIKDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ KAVACIK DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 328539Toplam Ziyaretçi:
  • 42Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: