incirli_yorgan_yikamaincirli_battaniye_yikamaincirli_yorgan_yikama_makinasi

İNCİRLİ YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

İncirli mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

İncirli Yorgan yıkama, Yorgan yıkama İncirli, İncirli de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama İncirli de, İNCİRLİ YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA İNCİRLİ, İNCİRLİ DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA İNCİRLİ DE, İncirli battaniye yıkama, battaniye yıkama İncirli, İncirli battaniye temizliği, battaniye temizliği İncirli, İncirli yorgan temizliği, yorgan temizliği İncirli, İncirli de battaniye yıkama, İncirli da battaniye temizliği, İncirli de yorgan yıkama, İncirli de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328538Toplam Ziyaretçi:
  • 41Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: