hüseyin_gazi_yorgan_yikamahüseyin_gazi_battaniye_yikamahüseyin_gazi_yorgan_yikama_makinasi HÜSEYİN GAZİ YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Hüseyin Gazi mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Hüseyin Gazi Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Hüseyin Gazi, Hüseyin Gazi de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Hüseyin Gazi de, HÜSEYİN GAZİ YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA HÜSEYİN GAZİ, HÜSEYİN GAZİ DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA HÜSEYİN GAZİ DE, Hüseyin Gazi battaniye yıkama, battaniye yıkama Hüseyin Gazi, Hüseyin Gazi battaniye temizliği, battaniye temizliği Hüseyin Gazi, Hüseyin Gazi yorgan temizliği, yorgan temizliği Hüseyin Gazi, Hüseyin Gazi de battaniye yıkama, Hüseyin Gazi da battaniye temizliği, Hüseyin Gazi de yorgan yıkama, Hüseyin Gazi de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328411Toplam Ziyaretçi:
  • 9Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 39Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: