emek_koltuk_yikama emek_koltuk_yikama_once emek_koltuk_yikama_sonra

EMEK KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Emek ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Emek Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Emek Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Emek koltuk yıkama, koltuk yıkama Emek, Emek koltuk temizliği, koltuk temizliği Emek, Emek da koltuk yıkama, koltuk yıkama Emek da, Emek da koltuk temizliği, koltuk temizliği Emek da, EMEK KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA EMEK, EMEK KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ EMEK, EMEKDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA EMEKDA, EMEKDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ EMEK DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 330227Toplam Ziyaretçi:
  • 122Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 58Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: