çiğiltepe_koltuk_yikama çiğiltepe_koltuk_yikama_once çiğiltepe_koltuk_yikama_sonra ÇİĞİLTEPE KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Çiğiltepe ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Çiğiltepe Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Çiğiltepe Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Çiğiltepe koltuk yıkama, koltuk yıkama Çiğiltepe, Çiğiltepe koltuk temizliği, koltuk temizliği Çiğiltepe, Çiğiltepe da koltuk yıkama, koltuk yıkama Çiğiltepe da, Çiğiltepe da koltuk temizliği, koltuk temizliği Çiğiltepe da, ÇİĞİLTEPE KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ÇİĞİLTEPE, ÇİĞİLTEPE KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ ÇİĞİLTEPE, ÇİĞİLTEPEDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ÇİĞİLTEPEDA, ÇİĞİLTEPEDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ ÇİĞİLTEPE DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 328539Toplam Ziyaretçi:
  • 42Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: