çamlık_koltuk_yikama çamlık_koltuk_yikama_once çamlık_koltuk_yikama_sonra

ÇAMLIK KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Çamlık ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Çamlık Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Çamlık Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Çamlık koltuk yıkama, koltuk yıkama Çamlık, Çamlık koltuk temizliği, koltuk temizliği Çamlık, Çamlık da koltuk yıkama, koltuk yıkama Çamlık da, Çamlık da koltuk temizliği, koltuk temizliği Çamlık da, ÇAMLIK KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ÇAMLIK, ÇAMLIK KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ ÇAMLIK, ÇAMLIKDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ÇAMLIKDA, ÇAMLIKDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ ÇAMLIK DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 330229Toplam Ziyaretçi:
  • 124Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 58Dün Ziyaret Sayısı:
  • 1Şu anda online: