aydınlıkevler_yorgan_yikama_makinasi (2)

aydınlıkevler_yorgan_yikama_makinasi (1)

aydınlıkevler_battaniye_yikama

aydınlıkevler_yorgan_yikama

AYDINLIKEVLER YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Aydınlıkevler mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun talep doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama servisini de eklenmiştir.  Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama hizmetlerini vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama ve Battaniye garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar, yün cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 1 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Not :    İşletmemiz bir ay içinde geri alınmayan halı (eşya)‘lardan mesuliyet kabul etmez. Halıların (eşyanın) kendisinden dolayı meydana gelebilecek hasar veya zararlarda işletmemiz sorumlu değildir. Teslim tarihinden 3 gün sonra yapılacak şikayetlerde herhangi bir işlem yapılmaz ve kabul edilmez. Elde olmayan sebeplerde eşyalara gelebilecek zararların hizmet bedelinin on katından fazla olamaz. Bu fiş ile müşterilerimiz ve işletmemiz yukarıda belirtilen hususları kabul etmiş olurlar.

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Aydınlıkevler Yorgan yıkama, Aydınlıkevler Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Aydınlıkevler, Yorgan yıkama Aydınlıkevler, Aydınlıkevler de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Aydınlıkevler de, AYDINLIKEVLER YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AYDINLIKEVLER, AYDINLIKEVLER DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AYDINLIKEVLER DE yazarak bulabilirsiniz. Aydınlıkevler battaniye yıkama, battaniye yıkama Aydınlıkevler, Aydınlıkevler battaniye temizliği, battaniye temizliği Aydınlıkevler, Aydınlıkevler yorgan yıkama, yorgan yıkama Aydınlıkevler, Aydınlıkevler yorgan temizliği, yorgan temizliği Aydınlıkevler, Aydınlıkevler de battaniye yıkama, Aydınlıkevler de battaniye temizliği, Aydınlıkevler de yorgan yıkama, Aydınlıkevler de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 52435Toplam Ziyaretçi:
  • 7Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 137Dün Ziyaret Sayısı:
  • 2Şu anda online: