ALTINDAĞ YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Altındağ mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun talep doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama servisini de eklenmiştir.  Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama hizmetlerini vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama ve Battaniye garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar, yün cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 1 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Not :    İşletmemiz bir ay içinde geri alınmayan halı (eşya)‘lardan mesuliyet kabul etmez. Halıların (eşyanın) kendisinden dolayı meydana gelebilecek hasar veya zararlarda işletmemiz sorumlu değildir. Teslim tarihinden 3 gün sonra yapılacak şikayetlerde herhangi bir işlem yapılmaz ve kabul edilmez. Elde olmayan sebeplerde eşyalara gelebilecek zararların hizmet bedelinin on katından fazla olamaz. Bu fiş ile müşterilerimiz ve işletmemiz yukarıda belirtilen hususları kabul etmiş olurlar.

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Altındağ Yorgan yıkama, Altındağ Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Altındağ, Yorgan yıkama Altındağ, Altındağ da Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Altındağ da, ALTINDAĞ YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ALTINDAĞ, ALTINDAĞ DA YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ALTINDAĞ DA yazarak bulabilirsiniz. Altındağ battaniye yıkama, battaniye yıkama Altındağ, Altındağ battaniye temizliği, battaniye temizliği Altındağ, Altındağ yorgan yıkama, yorgan yıkama Altındağ, Altındağ yorgan temizliği, yorgan temizliği Altındağ, Altındağ da battaniye yıkama, Altındağ da battaniye temizliği, Altındağ da yorgan yıkama, Altındağ da yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 281397Toplam Ziyaretçi:
  • 194Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 56Dün Ziyaret Sayısı:
  • 1Şu anda online: