seyfidemirsoy _koltuk_yikama seyfidemirsoy _koltuk_yikama_once seyfidemirsoy _koltuk_yikama_sonra

SEYFİDEMİRSOY  KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Seyfidemirsoy  ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Seyfidemirsoy  Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Seyfidemirsoy  Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Seyfidemirsoy  koltuk yıkama, koltuk yıkama Seyfidemirsoy , Seyfidemirsoy  koltuk temizliği, koltuk temizliği Seyfidemirsoy , Seyfidemirsoy  da koltuk yıkama, koltuk yıkama Seyfidemirsoy  da, Seyfidemirsoy  da koltuk temizliği, koltuk temizliği Seyfidemirsoy  da, SEYFİDEMİRSOY  KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA SEYFİDEMİRSOY , SEYFİDEMİRSOY  KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ SEYFİDEMİRSOY , SEYFİDEMİRSOY DA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA SEYFİDEMİRSOY DA, SEYFİDEMİRSOY DA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ SEYFİDEMİRSOY  DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 330227Toplam Ziyaretçi:
  • 122Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 58Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: