bostancık_yorgan_yikamabostancık_battaniye_yikama

bostancık_yorgan_yikama_makinasi

BOSTANCIK YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Bostancık ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler. 

Not :    İşletmemiz bir ay içinde geri alınmayan halı (eşya)‘lardan mesuliyet kabul etmez. Halıların (eşyanın) kendisinden dolayı meydana gelebilecek hasar veya zararlarda işletmemiz sorumlu değildir. Teslim tarihinden 3 gün sonra yapılacak şikayetlerde herhangi bir işlem yapılmaz ve kabul edilmez. Elde olmayan sebeplerde eşyalara gelebilecek zararların hizmet bedelinin on katından fazla olamaz. Bu fiş ile müşterilerimiz ve işletmemiz yukarıda belirtilen hususları kabul etmiş olurlar.

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Bostancık Yorgan yıkama, Bostancık Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Bostancık, Yorgan yıkama Bostancık, Bostancık da Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Bostancık da, BOSTANCIK YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA BOSTANCIK, BOSTANCIK DA YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA BOSTANCIK DA yazarak bulabilirsiniz. Bostancık battaniye yıkama, battaniye yıkama Bostancık, Bostancık battaniye temizliği, battaniye temizliği Bostancık, Bostancık yorgan yıkama, yorgan yıkama Bostancık, Bostancık yorgan temizliği, yorgan temizliği Bostancık, Bostancık da battaniye yıkama, Bostancık da battaniye temizliği, Bostancık da yorgan yıkama, Bostancık da yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 303713Toplam Ziyaretçi:
  • 183Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 204Dün Ziyaret Sayısı:
  • 1Şu anda online: