kamilocak_koltuk_yikama kamilocak_koltuk_yikama_once kamilocak_koltuk_yikama_sonra

KAMİLOCAK KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Kamilocak ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Kamilocak Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Kamilocak Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Kamilocak koltuk yıkama, koltuk yıkama Kamilocak, Kamilocak koltuk temizliği, koltuk temizliği Kamilocak, Kamilocak da koltuk yıkama, koltuk yıkama Kamilocak da, Kamilocak da koltuk temizliği, koltuk temizliği Kamilocak da, KAMİLOCAK KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA KAMİLOCAK, KAMİLOCAK KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ KAMİLOCAK, KAMİLOCAKDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA KAMİLOCAKDA, KAMİLOCAKDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ KAMİLOCAK DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 330228Toplam Ziyaretçi:
  • 123Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 58Dün Ziyaret Sayısı:
  • 1Şu anda online: