Halı Yıkama Ankara

Ankara Halı Yıkama :     HALILARINIZ GARANTİLİ YIKANIR !!!

Ankara Halı Yıkama olarak Ankaralı müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda servis ağamızı sürekli geliştirmekteyiz. Ankara Halı Yıkama fabrikasıyla birlikte Ankara Koltuk Yıkama, Ankara Yorgan Yıkama ve Ankara Battaniye Yıkama hizmetlerinde aynı vermekteyiz. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Halı Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir. Daha fazla bilgi edinmek isteyen müşterilerimizin bizimle irtibata geçmesi yeterlidir. Servislerimiz ücretsizdir!

 

Halı Yıkma İşlemlerimiz:

Bizi aradığınız gün içerisinde halılarınızı alıyoruz. Halılarınızı aldığımız andan itibaren garanti kapsamındadır. Halılarınız önce merkez ofisimize geldikten sonra bilgisayara fiş numarasıyla birlikte kayıt edilir ve adet kontrolü yapılır. Her akşam merkez ofisimizde birikmiş halılarımızı fabrikamıza yollanılır. Ertesi gün halılar özelliklerine göre ayrılır ve yıkamaya alınır. Halılar bol suyla ıslatılır ardından özel antibakteriyel şampuanlarımız halıların her tarafına bolca dökülür. Halı yıkama makinası yikama işlemine başlar. Her halı yaklaşık 5 dakika boyunca yıkama makinalarıyla yıkanır. Yıkama bittikten sonra yıkanan halı alınır ve sıkma makinasına konularak sıkma işlemi gerçekleştirilir. Sıkmadan çıkarılan halı kontrol edilir eğer leke veya yıkamadan kontrol elemanı memnun değil ise tekrar yıkatılır. İyi ise tamamen kuruması için askıya asılır. Kurumuş olan halılar servisimizle yine merkez ofise gelir ve burada tekrar kontrol edildikten sonra parfümlenip poşetlenir ve müşterimize yollanır. Bütün bu işlemlerimiz yaklaşık hava şartlarına göre 3-5 işgünü sürmektedir.

 

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Ankara halı yıkama, aankara halı yıkama, halı yıkama Ankara, halı yıkama ankara, Ankarada halı yıkama, halı yıkama Ankarada, ANKARA HALI YIKAMA, HALI YIKAMA ANKARA, ANKARADA HALI YIKAMA, olarak bulabilirsiniz.

 

  • 328409Toplam Ziyaretçi:
  • 7Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 39Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: