mebusevler_yorgan_yikamamebusevler_battaniye_yikamamebusevler_yorgan_yikama_makinasi 

MEBUSEVLER YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Mebusevler mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Mebusevler Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Mebusevler, Mebusevler de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Mebusevler de, MEBUSEVLER YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA MEBUSEVLER, MEBUSEVLER DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA MEBUSEVLER DE, Mebusevler battaniye yıkama, battaniye yıkama Mebusevler, Mebusevler battaniye temizliği, battaniye temizliği Mebusevler, Mebusevler yorgan temizliği, yorgan temizliği Mebusevler, Mebusevler de battaniye yıkama, Mebusevler da battaniye temizliği, Mebusevler de yorgan yıkama, Mebusevler de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 330230Toplam Ziyaretçi:
  • 125Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 58Dün Ziyaret Sayısı:
  • 1Şu anda online: