ayyıldız_yorgan_yikama1ayyıldız_battaniye_yikama1ayyıldız_yorgan_yikama_makinasi1 AYYILDIZ YORGAN VE BATTANİYE YIKAM :

Servis ağamıza Ayyıldız semtindeki mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun ilgi ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi yılda en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler. 

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Ayyıldız Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Ayyıldız, Ayyıldız de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Ayyıldız de, AYYILDIZ YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AYYILDIZ, AYYILDIZ DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AYYILDIZ DE, Ayyıldız battaniye yıkama, battaniye yıkama Ayyıldız, Ayyıldız battaniye temizliği, battaniye temizliği Ayyıldız, Ayyıldız yorgan temizliği, yorgan temizliği Ayyıldız, Ayyıldız de battaniye yıkama, Ayyıldız da battaniye temizliği, Ayyıldız de yorgan yıkama, Ayyıldız de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 330230Toplam Ziyaretçi:
  • 125Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 58Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: