şefkat_koltuk_yikama şefkat_koltuk_yikama_once şefkat_koltuk_yikama_sonra

ŞEFKAT KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Şefkat ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Şefkat Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Şefkat Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Şefkat koltuk yıkama, koltuk yıkama Şefkat, Şefkat koltuk temizliği, koltuk temizliği Şefkat, Şefkat da koltuk yıkama, koltuk yıkama Şefkat da, Şefkat da koltuk temizliği, koltuk temizliği Şefkat da, ŞEFKAT KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ŞEFKAT, ŞEFKAT KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ ŞEFKAT, ŞEFKATDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ŞEFKATDA, ŞEFKATDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ ŞEFKAT DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 328411Toplam Ziyaretçi:
  • 9Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 39Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: