abidinpaşa_yorgan_yikama_merkez (2)

abidinpaşa_yorgan_yikama_makinasi

abidinpaşa_yorgan_yikama

abidinpaşa_battaniye_yikama

 

ABİDİNPAŞA YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Abidinpaşa mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun talep doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama servisini de eklenmiştir.  Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama hizmetlerini vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama ve Battaniye garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar, yün cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 1 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Not :    İşletmemiz bir ay içinde geri alınmayan halı (eşya)‘lardan mesuliyet kabul etmez. Halıların (eşyanın) kendisinden dolayı meydana gelebilecek hasar veya zararlarda işletmemiz sorumlu değildir. Teslim tarihinden 3 gün sonra yapılacak şikayetlerde herhangi bir işlem yapılmaz ve kabul edilmez. Elde olmayan sebeplerde eşyalara gelebilecek zararların hizmet bedelinin on katından fazla olamaz. Bu fiş ile müşterilerimiz ve işletmemiz yukarıda belirtilen hususları kabul etmiş olurlar.

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Abidinpaşa Yorgan yıkama, Abidinpaşa Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Abidinpaşa, Yorgan yıkama Abidinpaşa, Abidinpaşa da Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Abidinpaşa da, ABİDİNPAŞA YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ABİDİNPAŞA, ABİDİNPAŞA DA YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ABİDİNPAŞA DA yazarak bulabilirsiniz. Abidinpaşa battaniye yıkama, battaniye yıkama Abidinpaşa, Abidinpaşa battaniye temizliği, battaniye temizliği Abidinpaşa, Abidinpaşa yorgan yıkama, yorgan yıkama Abidinpaşa, Abidinpaşa yorgan temizliği, yorgan temizliği Abidinpaşa, Abidinpaşa da battaniye yıkama, Abidinpaşa da battaniye temizliği, Abidinpaşa da yorgan yıkama, Abidinpaşa da yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 330230Toplam Ziyaretçi:
  • 125Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 58Dün Ziyaret Sayısı:
  • 1Şu anda online: