etimesgut_hali_yikama_makinasi1etimesgut_halı_yıkama_servisi

ETİMESGUT HALI YIKAMA:

Etimesgut ilçesindeki müşterilerimizden gelen   yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Ankara Halı Yıkama olarak servis ağamıza Etimesgut halı yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız. Etimesgut Halı Yıkama fabrikasıyla birlikte Etimesgut   Koltuk Yıkama, Etimesgut Yorgan Yıkama ve Etimesgut Battaniye Yıkama   hizmetlerinde aynı vermekteyiz. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Halı Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla   verilmektedir.

Halı Yıkma İşlemlerimiz :

Aradığınız andan itibaren   ortalama bir saat içerisinde adresinize servis araçlarımız ulaşır ve makbuz   karşılığı halılarınızı teslim alırız. Halılarınızı   teslim aldığımız andan itibaren bizim sorumluluğumuza geçer ve garanti   kapsamındadır. Halılarınız merkez ofisimize gelir ve orada tekrar adet   kontrollü yapıldıktan sonra etiketlenir ve aynı günün sonunda fabrikamıza   yollanılır. Ertesi mesai günü içerisinde halılar özelliklerine göre seçilir   ve yıkama işlemine alınır. Halılar bol suyla ıslatılır ardından özel   antibakteriyel şampuanlarımız halıların her tarafına bolca dökülür. Halı yıkama   makinası yikama işlemine başlar. Her halı yaklaşık 5 dakika boyunca yıkama makinalarıyla yıkanır. Yıkama bittikten sonra yıkanan halı alınır ve sıkma   makinasına konularak sıkma işlemi gerçekleştirilir. Sıkmadan çıkarılan halı   kontrol edilir eğer leke veya yıkamadan kontrol elemanı memnun değil ise   tekrar yıkatılır. İyi ise tamamen kuruması için askıya asılır. Kurumuş olan   halılar toplanır ve servisimizle yine merkez ofise getirilir. Ofis de halılar   tekrar kontrol edildikten sonra parfümlenip poşetlenir ve müşterilerimizden   randevu alınıp halılarını servise çıkartılır. Bütün bu işlemler hava   şartlarını da göz önüne alınarak ortalama 3 ile 5 gün sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…Servislerimiz   ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Etimesgut halı yıkama, Etimesgut halı   yıkama, halı yıkama Etimesgut, halı yıkama Etimesgut, Etimesgut da halı yıkama,   halı yıkama Etimesgut da, ETİMESGUT HALI YIKAMA, HALI YIKAMA ETİMESGUT, ETİMESGUT   DA HALI YIKAMA, HALI YIMA ETİMESGUT DA yazarak bulabilirsiniz.

  • 330230Toplam Ziyaretçi:
  • 125Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 58Dün Ziyaret Sayısı:
  • 1Şu anda online: