anadolu_koltuk_yikamaanadolu_koltuk_yikama_once

anadolu_koltuk_yikama_sonra

ANADOLU KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

ANADOLU ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine ANADOLU Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. ANADOLU Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

ANADOLU koltuk yıkama, koltuk yıkama ANADOLU, ANADOLU koltuk temizliği, koltuk temizliği ANADOLU, ANADOLU da koltuk yıkama, koltuk yıkama ANADOLU da, ANADOLU da koltuk temizliği, koltuk temizliği ANADOLU da, ANADOLU KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ANADOLU, ANADOLU KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ ANADOLU, ANADOLUDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ANADOLUDA, ANADOLUDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ ANADOLU DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 330230Toplam Ziyaretçi:
  • 125Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 58Dün Ziyaret Sayısı:
  • 1Şu anda online: