BAHÇELİEVLER YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Bahçelievler mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun talep doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama servisini de eklenmiştir.  Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama hizmetlerini vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama ve Battaniye garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar, yün cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 1 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Not :    İşletmemiz bir ay içinde geri alınmayan halı (eşya)‘lardan mesuliyet kabul etmez. Halıların (eşyanın) kendisinden dolayı meydana gelebilecek hasar veya zararlarda işletmemiz sorumlu değildir. Teslim tarihinden 3 gün sonra yapılacak şikayetlerde herhangi bir işlem yapılmaz ve kabul edilmez. Elde olmayan sebeplerde eşyalara gelebilecek zararların hizmet bedelinin on katından fazla olamaz. Bu fiş ile müşterilerimiz ve işletmemiz yukarıda belirtilen hususları kabul etmiş olurlar.

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Bahçelievler Yorgan yıkama, Bahçelievler Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Bahçelievler, Yorgan yıkama Bahçelievler, Bahçelievler de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Bahçelievler de, BAHÇELİEVLER YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA BAHÇELİEVLER, BAHÇELİEVLER DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA BAHÇELİEVLER DE yazarak bulabilirsiniz. Bahçelievler battaniye yıkama, battaniye yıkama Bahçelievler, Bahçelievler battaniye temizliği, battaniye temizliği Bahçelievler, Bahçelievler yorgan yıkama, yorgan yıkama Bahçelievler, Bahçelievler yorgan temizliği, yorgan temizliği Bahçelievler, Bahçelievler de battaniye yıkama, Bahçelievler de battaniye temizliği, Bahçelievler de yorgan yıkama, Bahçelievler de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328539Toplam Ziyaretçi:
  • 42Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: