güneşevler_hali_yikamagüneşevler_hali_yikama_servis GÜZELKONUT HALI YIKAMA :

Güzelkonut   mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Ankara Çetinkaya Halı Yıkama olarak   servis ağamıza Güzelkonut  halı yıkama servisini de ilave etmiş bulunmaktayız. Güzelkonut Halı Yıkamayla   birlikte Güzelkonut Koltuk Yıkama, Güzelkonut Yorgan Yıkama ve Güzelkonut   Battaniye Yıkama hizmetlerinde aynı zamanda vermekteyiz. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Halı Yıkama garantisi ve kalite   anlayışıyla  sunulmaktadır.

Halı Yıkma Sürecimiz   :

Aradığınız   andan itibaren ortalama bir saat içerisinde halılarınız makbuz karşılığında   servis aracımız tarafından teslim alınır.

Halılarınızı   teslim aldığımız andan itibaren bizim sorumluluğumuza geçer ve garanti   kapsamındadır.

Halılarınız merkez   ofisimize gelir ve orada tekrar adet kontrollü yapıldıktan sonra     etiketlenir ve aynı gün içerisinde fabrikamıza yollanılır. Fabrikada halılar   özelliklerine göre seçilir ve yıkama işlemine alınır. Halılar bol suyla   ıslatılır ardından özel antibakteriyel şampuanlarımız halıların her tarafına yoğun   bir şekilde dökülür. Halı yıkama makinalarıyla yikama işlemine başlatılır.   Her halı   en az üç değişik fırçalama yöntemiyle yaklaşık 15 dakika   boyunca yıkama makinalarıyla yıkanır. Yıkama bittikten sonra yıkanan halı bol   suyla durulanır ve sıkma makinasına konularak sıkma işlemi gerçekleştirilir. Sıkmadan çıkarılan halılar kontrol edilir eğer leke veya yıkamadan   kontrol elemanı memnun değil ise tekrar yıkama işlemine alınır. İyi ise   tamamen kuruması için askıya asılır. Kurumuş olan halılar toplanır ve   servisimizle yine merkez ofise getirilir. Ofis de halılar son kontrolden   geçtikten sonra parfümlenir, poşetlenir. Halıların bittiği müşterilerimize   bildirilir ve müşterilerimizin müsait olduğu bir zamanda halıları teslim ederiz.   Bütün bu işlemler hava şartlarını da göz önüne alınarak ortalama   3 ile   5 gün sürmektedir.

Daha ayrıntılı bilgi almak için bizi aramanız yeterli… Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de veya arama motorlarında daha kolay bulabilmeniz için:

Güzelkonut halı   yıkama, halı yıkama Güzelkonut, Güzelkonut de halı yıkama, halı yıkama Güzelkonut   de, GÜZELKONUT HALI YIKAMA, HALI   YIKAMA GÜZELKONUT, GÜZELKONUT DE HALI   YIKAMA, yazarak bulabilirsiniz.

 

  • 330226Toplam Ziyaretçi:
  • 121Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 58Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: