AKPINAR YORGAN VE BATTANİYE YIKAM :

Servis ağmıza Akpınar semtindeki mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun ilgi ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler. 

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Akpınar Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Akpınar, Akpınar de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Akpınar de, AKPINAR YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AKPINAR, AKPINAR DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AKPINAR DE, Akpınar battaniye yıkama, battaniye yıkama Akpınar, Akpınar battaniye temizliği, battaniye temizliği Akpınar, Akpınar yorgan temizliği, yorgan temizliği Akpınar, Akpınar de battaniye yıkama, Akpınar da battaniye temizliği, Akpınar de yorgan yıkama, Akpınar de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328428Toplam Ziyaretçi:
  • 26Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 39Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: