aydinlikevler_hali_yikama

aydinlikevler_hali_yikama_servis

aydinlikevler_hali_yikama_overlok

AYDINLIKEVLER HALI YIKAMA :

Aydınlıkevler Mahallesindeki müşterilerimizin isteği doğrultusunda Ankara Çetinkaya Halı Yıkama olarak Aydınlıkevler Halı Yıkama servisimizi de eklemiş bulunmaktayız. Bu bölgeye de tabi ki Aydınlıkevler Koltuk Yıkama, Aydınlıkevler Yorgan Yıkama, Aydınlıkevler Battaniye Yıkama hizmetlerimizi de beraberinde sunmaktayız. Hizmetlerimizi Çetinkaya Halı Yıkama kalitesiyle ve garantisiyle sunmaktayız.

Sipariş Aşamalarımız:                             

Aranan gün içerisinde halılarınız alınmaktadır. Şayet iş yoğunluğu yaşanıyorsa ofisimiz sizinle irtibata geçerek durumu açıklar ve en geç ertesi gün alınmasını sağlamaktadır. Halılarınızı makbuz karşılığı alınmaktadır. Halılarınız makbuz kesildiği andan itibaren Çetinkaya Halı Yıkama Garantisi girmektedir. Halılarınız servis aracıyla aynı gün içerisinde fabrikamıza götürülmektedir. Fabrikaya ulaştığında halılarınız tekrar sayısal kontrolden geçirilir, etiketlenir, metre kareleri alındıktan sonra özelliklerine göre ayrılır ve yıkama sırasına konulur. Aynı zamanda halıların ve müşterilerin bilgileri ofis de bulunan bilgisayar programına işlenmektedir.

Bilgilendirme :

Müşterilerimiz cep telefonlarına şirketimiz tarafından mesaj almayı kabullenmiş olurlar. Mesaj gelmesini istemeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak mesaj iptalini istemek zorundadır.

Yıkama Aşamamız:

Yıkama sırası gelen halılar alınır ve yıkama alanına uygun bir şekilde yan yana yerleştirilir. Yerleştirme esnasında halıların üzerindeki lekelere dikkat edilir ve mevcut lekelere extradan ilaçlama yapılır. Halılar bol suyla ıslatıldıktan sonra bu sefer antibakteriyel ilaçlarımızla ilaçlanmaktadır. Halılar özel halı yıkama makinalarımızla en az 3 kez yıkandıktan sonra durulama aşamasına geçilir. Durulama bittikten sonra halıların üzerinde kıl saç veya çıkmayan leke kalmaması için tanzikli makinayla (basınçlı su 200 bar) tekrar tüm halılar yıkanmaktadır. Yıkanan halılar sarılır ve sıkma aşamasına geçilir. Sıkma makinamız 7,5 PS ve 1400 devir halıları 2 dk. sıkmaktadır. Sıkama makinasından halılar %95 kuru çıkmaktadır. Tamamen kuruya bilmesi için özel askılıklar asılmaktadır. Tamamen kurumuş olan halılar son kontrol aşamasına gelmektedir. Burada halılar teker teker özel fırçalara fırçalanmakta ve tekrar leke kontrolü yapılmaktadır. Kontrolden geçen halılar özel parfümlerimizle parfümlenip poşetlendikten sonra hazır hale gelir. Bilgisayar sistemimizde hazır olduğu işlenmekte ve Müşteri hizmetlerimiz halı sahipleriyle iletişime geçerek sevk gününü belirlenir.

Not:

Halıların müşterilerden alıp yıkandıktan sonra tekrar müşterimize verilmesinin ortalama süresi 5 iş günü kadar sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…    Servislerimiz ücretsizdir!

Google veya diğer arama motorlarında bizi daha hızlı bulmak için:

Aydınlıkevler halı yıkama, Aydınlıkevler de halı yıkama, halı yıkama Aydınlıkevler, Aydınlıkevler de halı yıkama, halı yıkama Aydınlıkevler de, AYDINLIKEVLER HALI YIKAMA, HALI YIKAMA AYDINLIKEVLER, AYDINLIKEVLERDE HALI YIKAMA, HALI YIKAMA AYDINLIKEVLER DE yazmanız yeterli olacaktır.

  • 117307Toplam Ziyaretçi:
  • 110Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 369Dün Ziyaret Sayısı:
  • 2Şu anda online: