karargahtepe_yorgan_yikamakarargahtepe_battaniye_yikamakarargahtepe_yorgan_yikama_makinasi

KARARGAHTEPE YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Karargahtepe mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Karargahtepe Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Karargahtepe, Karargahtepe de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Karargahtepe de, Karargahtepe YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA KARARGAHTEPE, KARARGAHTEPE DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA KARARGAHTEPE DE, KARARGAHTEPE battaniye yıkama, battaniye yıkama KARARGAHTEPE, Karargahtepe battaniye temizliği, battaniye temizliği Karargahtepe, Karargahtepe yorgan temizliği, yorgan temizliği Karargahtepe, Karargahtepe de battaniye yıkama, Karargahtepe da battaniye temizliği, Karargahtepe de yorgan yıkama, Karargahtepe de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 330227Toplam Ziyaretçi:
  • 122Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 58Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: