abidinpaşa_koltuk_yikama abidinpaşa_koltuk_yikama_once abidinpaşa_koltuk_yikama_sonra ABİDİNPAŞA KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Abidinpaşa ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Abidinpaşa Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Abidinpaşa Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Abidinpaşa koltuk yıkama, koltuk yıkama Abidinpaşa, Abidinpaşa koltuk temizliği, koltuk temizliği Abidinpaşa, Abidinpaşa da koltuk yıkama, koltuk yıkama Abidinpaşa da, Abidinpaşa da koltuk temizliği, koltuk temizliği Abidinpaşa da, ABİDİNPAŞA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ABİDİNPAŞA, ABİDİNPAŞA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ ABİDİNPAŞA, ABİDİNPAŞADA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ABİDİNPAŞADA, ABİDİNPAŞADA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ ABİDİNPAŞA DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 330228Toplam Ziyaretçi:
  • 123Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 58Dün Ziyaret Sayısı:
  • 1Şu anda online: