ziraat_sigorta_ankara cigna_finans_sigorta_ankara ray_sigorta_ankara hdi_sigorta_ankara sampo_sigorta_ankra groupama_ankara
Yukarıdaki Sigorta Şirketlerinin Ankara bölgesindeki müşterilerine antlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
anıttepe_yorgan_yikama_makinasi (2)

anıttepe_yorgan_yikama_makinasi (1)

anıttepe_battaniye_yikama

anıttepe_yorgan_yikama

ANITTEPE YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Anıttepe mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun talep doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama servisini de eklenmiştir.  Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama hizmetlerini vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama ve Battaniye garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar, yün cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 1 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Not :    İşletmemiz bir ay içinde geri alınmayan halı (eşya)‘lardan mesuliyet kabul etmez. Halıların (eşyanın) kendisinden dolayı meydana gelebilecek hasar veya zararlarda işletmemiz sorumlu değildir. Teslim tarihinden 3 gün sonra yapılacak şikayetlerde herhangi bir işlem yapılmaz ve kabul edilmez. Elde olmayan sebeplerde eşyalara gelebilecek zararların hizmet bedelinin on katından fazla olamaz. Bu fiş ile müşterilerimiz ve işletmemiz yukarıda belirtilen hususları kabul etmiş olurlar.

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Anıttepe Yorgan yıkama, Anıttepe Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Anıttepe, Yorgan yıkama Anıttepe, Anıttepe de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Anıttepe de, ANITTEPE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ANITTEPE, ANITTEPE DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ANITTEPE DE yazarak bulabilirsiniz. Anıttepe battaniye yıkama, battaniye yıkama Anıttepe, Anıttepe battaniye temizliği, battaniye temizliği Anıttepe, Anıttepe yorgan yıkama, yorgan yıkama Anıttepe, Anıttepe yorgan temizliği, yorgan temizliği Anıttepe, Anıttepe de battaniye yıkama, Anıttepe de battaniye temizliği, Anıttepe de yorgan yıkama, Anıttepe de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

 

  • 52434Toplam Ziyaretçi:
  • 6Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 137Dün Ziyaret Sayısı:
  • 1Şu anda online: