gülpınar_yorgan_yikamagülpınar_battaniye_yikama

gülpınar_yorgan_yikama_makinasi

GÜLPINAR YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Gülpınar mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Gülpınar Yorgan yıkama, Gülpınar Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Gülpınar, Yorgan yıkama Gülpınar, Gülpınar da Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Gülpınar da, GÜLPINAR YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA GÜLPINAR, GÜLPINAR DA YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA GÜLPINAR DA yazarak bulabilirsiniz. Gülpınar battaniye yıkama, battaniye yıkama Gülpınar, Gülpınar battaniye temizliği, battaniye temizliği Gülpınar, Gülpınar yorgan yıkama, yorgan yıkama Gülpınar, Gülpınar yorgan temizliği, yorgan temizliği Gülpınar, Gülpınar da battaniye yıkama, Gülpınar da battaniye temizliği, Gülpınar da yorgan yıkama, Gülpınar da yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 330230Toplam Ziyaretçi:
  • 125Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 58Dün Ziyaret Sayısı:
  • 1Şu anda online: