BEŞİKKAYA YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Beşikkaya mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun talep doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama servisini de eklenmiştir.  Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama hizmetlerini vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama ve Battaniye garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar, yün cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 1 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Not :    İşletmemiz bir ay içinde geri alınmayan halı (eşya)‘lardan mesuliyet kabul etmez. Halıların (eşyanın) kendisinden dolayı meydana gelebilecek hasar veya zararlarda işletmemiz sorumlu değildir. Teslim tarihinden 3 gün sonra yapılacak şikayetlerde herhangi bir işlem yapılmaz ve kabul edilmez. Elde olmayan sebeplerde eşyalara gelebilecek zararların hizmet bedelinin on katından fazla olamaz. Bu fiş ile müşterilerimiz ve işletmemiz yukarıda belirtilen hususları kabul etmiş olurlar.

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Beşikkaya Yorgan yıkama, Beşikkaya Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Beşikkaya, Yorgan yıkama Beşikkaya, Beşikkaya da Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Beşikkaya da, BEŞİKKAYA YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA BEŞİKKAYA, BEŞİKKAYA DA YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA BEŞİKKAYA DA yazarak bulabilirsiniz. Beşikkaya battaniye yıkama, battaniye yıkama Beşikkaya, Beşikkaya battaniye temizliği, battaniye temizliği Beşikkaya, Beşikkaya yorgan yıkama, yorgan yıkama Beşikkaya, Beşikkaya yorgan temizliği, yorgan temizliği Beşikkaya, Beşikkaya da battaniye yıkama, Beşikkaya da battaniye temizliği, Beşikkaya da yorgan yıkama, Beşikkaya da yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 330233Toplam Ziyaretçi:
  • 128Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 58Dün Ziyaret Sayısı:
  • 2Şu anda online: