ekin_yorgan_yikamaekin_battaniye_yikamaekin_yorgan_yikama_makinasi

EKİN YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Ekin mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Ekin Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Ekin, Ekin de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Ekin de, EKİN YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA EKİN, EKİN DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA EKİN DE, Ekin battaniye yıkama, battaniye yıkama Ekin, Ekin battaniye temizliği, battaniye temizliği Ekin, Ekin yorgan temizliği, yorgan temizliği Ekin, Ekin de battaniye yıkama, Ekin da battaniye temizliği, Ekin de yorgan yıkama, Ekin de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 326492Toplam Ziyaretçi:
  • 24Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 57Dün Ziyaret Sayısı:
  • 1Şu anda online: