karargahtepei_hali_yikamakarargahtepe_halı_yıkama_servisi KARARGAHTEPE HALI YIKAMA :

Ankara Halı Yıkama olarak Karargahtepe mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve   talep artış doğrultusunda servis ağamıza Karargahtepe halı yıkama servisini   de eklemiş bulunmaktayız.  Karargahtepe   Halı Yıkama fabrikasıyla birlikte Karargahtepe Koltuk Yıkama, Karargahtepe   Yorgan Yıkama ve Karargahtepe Battaniye Yıkama hizmetlerinde aynı   vermekteyiz. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya   Halı Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir. Daha fazla   bilgi edinmek isteyen müşterilerimizin bizimle irtibata geçmesi yeterlidir.  

Halı Yıkma   İşlemlerimiz:

Bizi aradığınız gün içerisinde halılarınızı alıyoruz. Halılarınızı   aldığımız andan itibaren garanti kapsamındadır. Halılarınız önce   merkez ofisimize geldikten sonra bilgisayara fiş numarasıyla birlikte kayıt   edilir ve adet kontrolü yapılır. Her akşam merkez ofisimizde birikmiş   halılarımızı fabrikamıza yollanılır. Ertesi gün halılar özelliklerine göre   ayrılır ve yıkamaya alınır. Halılar bol suyla ıslatılır ardından özel antibakteriyel şampuanlarımız halıların her tarafına bolca dökülür. Halı yıkama   makinası yikama işlemine başlar. Her halı yaklaşık 5 dakika boyunca yıkama   makinalarıyla yıkanır. Yıkama bittikten sonra yıkanan halı alınır ve sıkma   makinasına konularak sıkma işlemi gerçekleştirilir. Sıkmadan çıkarılan halı   kontrol edilir eğer leke veya yıkamadan kontrol elemanı memnun değil ise   tekrar yıkatılır. İyi ise tamamen kuruması için askıya asılır. Kurumuş olan   halılar servisimizle yine merkez ofise gelir ve burada tekrar kontrol edildikten sonra parfümlenip poşetlenir ve müşterimize yollanır. Bütün bu   işlemlerimiz yaklaşık hava şartlarına göre 3-5 işgünü sürmektedir.

Servislerimiz ücretsizdir! Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Karargahtepe halı yıkama, Karargahtepe halı yıkama, halı yıkama Karargahtepe, halı yıkama Karargahtepe, Karargahtepede halı yıkama, halı yıkama Karargahtepede, KARARGAHTEPE HALI YIKAMA, HALI YIKAMA KARARGAHTEPE, KARARGAHTEPEDE HALI YIKAMA, olarak bulabilirsiniz.

 

  • 330228Toplam Ziyaretçi:
  • 123Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 58Dün Ziyaret Sayısı:
  • 1Şu anda online: