pınarbaşı_koltuk_yikama pınarbaşı_koltuk_yikama_once pınarbaşı_koltuk_yikama_sonra PINARBAŞI KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahilPınarbaşı ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Pınarbaşı Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Pınarbaşı Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Pınarbaşı koltuk yıkama, koltuk yıkama Pınarbaşı, Pınarbaşı koltuk temizliği, koltuk temizliği Pınarbaşı, Pınarbaşı da koltuk yıkama, koltuk yıkama Pınarbaşı da, Pınarbaşı da koltuk temizliği, koltuk temizliği Pınarbaşı da, PINARBAŞI KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA PINARBAŞI, PINARBAŞI KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ PINARBAŞI, PINARBAŞIDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA PINARBAŞIDA, PINARBAŞIDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ PINARBAŞI DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 330227Toplam Ziyaretçi:
  • 122Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 58Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: