mamak_yorgan_yikamamamak_battaniye_yikamamamak_yorgan_yikama_makinasi

 

MAMAK YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Mamak ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Mamak Yorgan yıkama, Mamak Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Mamak, Yorgan yıkama Mamak, Mamak da Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Mamak da, MAMAK YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA MAMAK, MAMAK DA YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA MAMAK DA yazarak bulabilirsiniz. Mamak battaniye yıkama, battaniye yıkama Mamak, Mamak battaniye temizliği, battaniye temizliği Mamak, Mamak yorgan yıkama, yorgan yıkama Mamak, Mamak yorgan temizliği, yorgan temizliği Mamak, Mamak da battaniye yıkama, Mamak da battaniye temizliği, Mamak da yorgan yıkama, Mamak da yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 330227Toplam Ziyaretçi:
  • 122Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 58Dün Ziyaret Sayısı:
  • 1Şu anda online: