kalaba_yorgan_yikamakalaba_battaniye_yikamakalaba_yorgan_yikama_makinasi

KALABA YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Kalaba ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Kalaba Yorgan yıkama, Kalaba Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Kalaba, Yorgan yıkama Kalaba, Kalaba da Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Kalaba da, KALABA YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA KALABA, KALABA DA YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA KALABA DA yazarak bulabilirsiniz. Kalaba battaniye yıkama, battaniye yıkama Kalaba, Kalaba battaniye temizliği, battaniye temizliği Kalaba, Kalaba yorgan yıkama, yorgan yıkama Kalaba, Kalaba yorgan temizliği, yorgan temizliği Kalaba, Kalaba da battaniye yıkama, Kalaba da battaniye temizliği, Kalaba da yorgan yıkama, Kalaba da yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 330230Toplam Ziyaretçi:
  • 125Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 58Dün Ziyaret Sayısı:
  • 1Şu anda online: