karapürçek_yorgan_yikamakarapürçek_battaniye_yikamakarapürçek_yorgan_yikama_makinasi KARAPÜRÇEK YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Karapürçek mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Karapürçek Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Karapürçek, Karapürçek de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Karapürçek de, KARAPÜRÇEK YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA KARAPÜRÇEK, KARAPÜRÇEK DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA KARAPÜRÇEK DE, Karapürçek battaniye yıkama, battaniye yıkama Karapürçek, Karapürçek battaniye temizliği, battaniye temizliği Karapürçek, Karapürçek yorgan temizliği, yorgan temizliği Karapürçek, Karapürçek de battaniye yıkama, Karapürçek da battaniye temizliği, Karapürçek de yorgan yıkama, Karapürçek de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328409Toplam Ziyaretçi:
  • 7Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 39Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: