altınpark_yorgan_yikama_makinasi (2)

altınpark_yorgan_yikama_makinasi (1)

altınpark_battaniye_yikama

altınpark_yorgan_yikama

ALTINPARK YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Altınpark mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun talep doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama servisini de eklenmiştir.  Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama hizmetlerini vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama ve Battaniye garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar, yün cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 1 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Not :    İşletmemiz bir ay içinde geri alınmayan halı (eşya)‘lardan mesuliyet kabul etmez. Halıların (eşyanın) kendisinden dolayı meydana gelebilecek hasar veya zararlarda işletmemiz sorumlu değildir. Teslim tarihinden 3 gün sonra yapılacak şikayetlerde herhangi bir işlem yapılmaz ve kabul edilmez. Elde olmayan sebeplerde eşyalara gelebilecek zararların hizmet bedelinin on katından fazla olamaz. Bu fiş ile müşterilerimiz ve işletmemiz yukarıda belirtilen hususları kabul etmiş olurlar.

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Altınpark Yorgan yıkama, Altınpark Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Altınpark, Yorgan yıkama Altınpark, Altınpark da Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Altınpark da, ALTINPARK YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ALTINPARK, ALTINPARK DA YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ALTINPARK DA yazarak bulabilirsiniz. Altınpark battaniye yıkama, battaniye yıkama Altınpark, Altınpark battaniye temizliği, battaniye temizliği Altınpark, Altınpark yorgan yıkama, yorgan yıkama Altınpark, Altınpark yorgan temizliği, yorgan temizliği Altınpark, Altınpark da battaniye yıkama, Altınpark da battaniye temizliği, Altınpark da yorgan yıkama, Altınpark da yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 52593Toplam Ziyaretçi:
  • 8Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 12Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: