güneşevler_koltuk_yikama güneşevler_koltuk_yikama_once güneşevler_koltuk_yikama_sonra

GÜNEŞEVLER KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Güneşevler ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Güneşevler Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Güneşevler Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Güneşevler koltuk yıkama, koltuk yıkama Güneşevler, Güneşevler koltuk temizliği, koltuk temizliği Güneşevler, Güneşevler da koltuk yıkama, koltuk yıkama Güneşevler da, Güneşevler da koltuk temizliği, koltuk temizliği Güneşevler da, GÜNEŞEVLER KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA GÜNEŞEVLER, GÜNEŞEVLER KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ GÜNEŞEVLER, GÜNEŞEVLERDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA GÜNEŞEVLERDA, GÜNEŞEVLERDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ GÜNEŞEVLER DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 280891Toplam Ziyaretçi:
  • 209Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 319Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: