çiğdemtepe_hali_yikama

çiğdemtepe_hali_yikama_servis_araci

ÇİĞDEMTEPE HALI YIKAMA :

Çiğdemtepe mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Ankara Çetinkaya Halı Yıkama olarak   servis ağamıza Çiğdemtepe halı yıkama servisini de ilave etmiş bulunmaktayız. Çiğdemtepe Halı Yıkamayla birlikte Çiğdemtepe Koltuk Yıkama, Çiğdemtepe Yorgan Yıkama ve Çiğdemtepe Battaniye Yıkama   hizmetlerinde aynı zamanda vermekteyiz. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Halı Yıkama garantisi ve kalite anlayışıyla  sunulmaktadır.

Halı Yıkma Sürecimiz :

Aradığınız andan itibaren ortalama bir saat içerisinde halılarınız makbuz karşılığında servis aracımız tarafından teslim alınır.

Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren bizim sorumluluğumuza geçer ve garanti kapsamındadır.

Halılarınız merkez ofisimize gelir ve orada tekrar adet kontrollü yapıldıktan sonra   etiketlenir ve aynı gün içerisinde fabrikamıza yollanılır. Fabrikada halılar özelliklerine göre seçilir ve yıkama işlemine alınır. Halılar bol suyla ıslatılır ardından özel antibakteriyel şampuanlarımız halıların her tarafına yoğun bir şekilde dökülür. Halı yıkama makinalarıyla yikama işlemine başlatılır. Her halı   en az üç değişik fırçalama yöntemiyle yaklaşık 15 dakika boyunca yıkama makinalarıyla yıkanır. Yıkama bittikten sonra yıkanan halı bol suyla durulanır ve sıkma makinasına konularak sıkma işlemi   gerçekleştirilir. Sıkmadan çıkarılan halılar kontrol edilir eğer leke veya yıkamadan kontrol elemanı memnun değil ise tekrar yıkama işlemine alınır. İyi ise tamamen kuruması için askıya asılır. Kurumuş olan halılar toplanır ve servisimizle yine merkez ofise getirilir. Ofis de halılar son kontrolden geçtikten sonra parfümlenir, poşetlenir. Halıların bittiği müşterilerimize bildirilir ve müşterilerimizin müsait olduğu bir zamanda halıları teslim ederiz. Bütün bu işlemler hava şartlarını da göz önüne alınarak ortalama   3 ile 5 gün sürmektedir.

Daha   ayrıntılı  bilgi almak için bizi aramanız yeterli… Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de veya arama motorlarında daha kolay bulabilmeniz için:

Çiğdemtepe halı yıkama, halı yıkama Çiğdemtepe, Çiğdemtepe de halı yıkama, halı yıkama Çiğdemtepe de, ÇİĞDEMTEPE HALI YIKAMA, HALI   YIKAMA ÇİĞDEMTEPE, ÇİĞDEMTEPE DE HALI YIKAMA, HALI YIKAMA ÇİĞDEMTEPE DE yazarak bulabilirsiniz.

 

 

  • 172923Toplam Ziyaretçi:
  • 224Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 214Dün Ziyaret Sayısı:
  • 2Şu anda online: