Ankara Halı Yıkama

BASINEVLER  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Basınevler Mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Basınevler Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar la yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Basınevler Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Basınevler, Basınevler Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Basınevler, Basınevler de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Basınevler de, Basınevler de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Basınevler de, Basınevler STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BASINEVLER, BASINEVLER STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BASINEVLER, BASINEVLER DE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BASINEVLER DE, BASINEVLER DE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BASINEVLER DE, Basınevler Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Basınevler, Basınevler Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Basınevler, Basınevler de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Basınevler de, Basınevler de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Basınevler de, BASINEVLER ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BASINEVLER, BASINEVLER ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BASINEVLER, BASINEVLER DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BASINEVLER DE, BASINEVLER  DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BASINEVLER DE gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328423Toplam Ziyaretçi:
  • 21Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 39Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: